KULTURNÍ AKCE POŘÁDANÉ V MKS CHROPYNĚ

 


Všechno nejlepší k posledním narozeninám
26.9. Komedie o mezigeneračních vztazích z prostředí domova důchodců, o chamtivosti potomků i sourozenecké zášti, hraje divadelní soubor Osvětová Beseda Velká Bystřice ve spolupráci se spřáteleným šternberským souborem ŠOK. Vstupné: 70 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 19:00
 
O Smolíčkovi
6.10. Veselá pohádka na známé motivy pro mateřské školy a rodiče s dětmi, hraje Agentura KK, Olomouc. Vstupné: 40 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 9:00 
 
Don Quijote de la Ancha
18.10. Didaktická klaunikyáda na motivy románu Miguela Cervantese Saavedry.  Nejhranější autorskou komedii současnosti uvádí Divadlo klauniky Brno. Vstupné: 70 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 19:00
 
O křišťálovém srdci
14.11. Veselá pohádka plná vtipných situací, převleků a písniček pro mateřské školy a rodiče s dětmi, hraje CziDivadlo, Praha. Vstupné: 40 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 9:00  
 
Lháři
22.11. Milosrdná komedie o nemilosrdných věcech. Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř! Britská komedie o citlivých policistech, které dělí od vytoužených vánočních svátků jen poslední, ale velmi choulostivý úkol. Pod tíhou vánoční atmosféry se však snaží o lidský přístup, který jejich autoritu strážců zákona dočista zesměšní a znemožní. V představení uvidíte osm skvělých herců a právě obsazení je třešničkou na dortu celého představení: V hlavních rolích se představí: Václav Kopta, Vojta Záveský, dále Jana Šulcová, Marcel Vašinka/Čestmír Gebouský, Vendulka Křížová/Simona Vrbická, Daniel Bambas/Michal Hruška, Anna Kulovaná/Daniela Choděrová a Rozálie Víznerová. Vstupné: 250 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 19:00

Vánoční hvězda
14.12. Krásná vánoční pohádka plná zábavy, překvapení, vánočních zvyků a koled pro mateřské školy a rodiče s dětmi, hraje Divadlo Scéna, Kuřim. Vstupné: 40 Kč.
Kde: MKS Chropyně, 9:00