Víceúčelové hřiště

Společně s výstavbou atletického oválu došlo také k realizaci výstavby nového multifunkčního hřiště se speciálním umělým povrchem Conipur. Hřiště se nachází v zadní části areálu koupaliště a je určeno k provozovní míčových her, jako jsou tenis, volejbal, vybíjená atp.

Hřiště je využíváno místní Základní školou při hodinách tělesné výchovy, jako součást areálu koupaliště je možné jeho využití také návštěvníky koupaliště i širokou veřejností (ceny za pronájem najdete v sekci koupaliště - ceník), v případě zájmu je možné pořádat různé sporotovní akce či turnaje - po dohodě se SMM, která je správcem městských sportovišť.

Hlavním uživatelem tohoto sportoviště je ale oddíl národní házené, který má v Chropyni velmi dlouhou tradici. V roce 2013 oslavila národní házená v Chropyni 90 let a zejména v posledních letech prochází tento sport v Chropyni jakýmsi znovuzrozením, kdy zejména mezi žákovskou generací je o tuto sportovní aktivitu velký zájem. Informace o činnosti klubu naleznete na stránkách: http://www.nhchropyne.cz/.

MULTIFUNKCNIHRISTE.jpg