Informace o koupališti

Dnes, vzhledem k nízkým ranním teplotám, otevřeno od 11 hod.

 

voda velký bazén 21°C

voda malý bazén 26°C 

 


Omlouváme se návštěvníkům za snížení standardu, na který jsou u našeho koupaliště zvyklí. Z důvodu vážné poruchy na tepelných čerpadlech nejsme schopni vyhřívat vodu ve velkém bazénu. S největší pravděpodobností se nám nepodaří závadu odstranit do konce letošní koupací sezóny.

 

Kontakt na správce koupaliště:

pan Vojtěch Štolfa, tel: 725 663 597

LETECKÉ ZÁBĚRY AREÁLU
http://c.smmchropyne.cz/files/areal2.avi

 

Základní informace o koupališti:

Koupaliště v Chropyni má dlouholetou tradici. Již původní koupaliště bylo velmi oblíbeným cílem návštěvníků nejen z Chropyně, ale z velmi širokého okolí, zejména díky ohřívané vodě, tehdy díky spolupráci s firmou Technoplast Chropyně. Po rekonstrukci, která proběhla po 30-ti letech provozu, dostalo koupaliště nový nádech a přilákalo spoustu milovníků vodních zážitků. Prozatím poslední fáze rekonstrukce proběhla v roce 2007. V roce 2016 došlo také na rekonstrukci posledního bazénu, a to dětského brouzdaliště pro naše nejmenší návštěvníky.

 

Koupaliště je nyní připraveno ke kompletnímu využití volného času pro všechny zájemce. Voda ve všech bazénech je vyhřívaná za použití tepelných čerpadel. K dispozici jsou zábavné vodní atrakce - sklouznout se můžete na tobogánu, zalozit na lezecké stěně, relaxovat na masážních lavicích nebo v divoké řece. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště s "Ježkem" a malý bazén se širokou skluzavkou. Kromě vodních atrakcí můžete využít hřiště na plážový volejbal a hřiště na míčové hry.

Neváhejte a přijďte si užít příjemné osvěžení v letních dnech.


Těšíme se na Vaši návštěvu!

koupaliste.jpg